BET-BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Прогнози за 09.07.08г.

3 posters

Go down

Прогнози за 09.07.08г. Empty Прогнози за 09.07.08г.

Писане  HEBAR_HOOLS Вто Юли 08, 2008 8:52 pm

УСПЕХ!

HEBAR_HOOLS
Бърборко
Бърборко

Брой мнения : 24
Registration date : 12.02.2008

Върнете се в началото Go down

Прогнози за 09.07.08г. Empty Re: Прогнози за 09.07.08г.

Писане  HEBAR_HOOLS Вто Юли 08, 2008 9:09 pm

Прогноза 7
2/6 - -175
13:00 ФК Ехиме - Хирошима Х @ 3.50
Домакините се намират на 12 позиция с актив от 24 точки след 22 изиграни мача. Хирошима пък заемат лидерското място с актив от 49 точки след същия брой изиграни мачове. Те имат най-добрата защита що се отнася до мачовете навън, като за десет мача са допуснали шест гола. Последният и единствен мач между двата отбора завърши с победа за сегашните гости с класическото 3:0. Последните им пет мача навън завършиха с четири победи и една загуба, което е атесат за едно много добро представяне. Най-големи надежди във ФК Ехиме се възлагат на бранителя Томоя Канамори. В този на гостите парадоксално или не в момента най-важното име е на българския защитник Илиян Стоянов, който е и бивш наш национал играл за ЦСКА и Левски. Домакините нямат загуба от два мача насам, като в последния си двубой победиха Вегалта Сендай с минималното 0:1. Гостите пък нямат победа в поредица на два мача, като в последната си среща завършиха на равно 2:2 с Роасо Кумамото. Все пак мисля, че сериите и на двата отбора ще продължат с един равен резултат. Прогноза Х!
-100

HEBAR_HOOLS
Бърборко
Бърборко

Брой мнения : 24
Registration date : 12.02.2008

Върнете се в началото Go down

Прогнози за 09.07.08г. Empty Re: Прогнози за 09.07.08г.

Писане  Akonkonvicted Сря Юли 09, 2008 10:20 am

Прогноза номер==> 2
Текущ Баланс==> +90

Montedio Yamagata - Cerezo Osaka /1/2.10/

Ямагата с-у Серезо в 24-тият кръг на Джей лига 2.....
Гостите са с много контузени и ще им бъде много трудно да отмъкнат и точка!
Серезо излизат с гости......9 контузени... Домакините с по-малко 4-ма..
Гостите направо излизат с резервите си ще им бъде много труднО!!
Срещу Ямагата.......и поради тази причина Ямагата се хвърлят на пълна атака 4-3-3
Серезо ако бие аз съм трамвай....
Няма измъкване от 1х,.лоша серия на Серезо не мисля,че днес точно ще я прекратят и при такива условия!!
Те Роса мамамуто не могат да бият пък да не говорим за Ямагата..
има още много причини да търся единицата.....Домакините ще са без..Ричело ДИ Оливейро......той е Бразилец и е дошъл от отборът на Токио.
Само,че днес те са без него и той има 3 гола отбелязани за отбора...от изиграни 2 мача...,но е контузен!
Аз днес много се надявам....3-ката нападатели да се справят добре срещу много слабата защита на Серезо..
Днес новото попълнение през кампанията....Ю Хасегава да направи мач който да запомни тъй като съпругата му роди синче в Понеделник сутрин...
той има отбелязани 7 гола и играе много силно в такива вързани мачове.....
Smile
Успех!

ПП:Прогноза ==>1
На 2.10
Буин! Smile
-100

Akonkonvicted
Напреднал
Напреднал

Брой мнения : 42
Registration date : 24.03.2008

Върнете се в началото Go down

Прогнози за 09.07.08г. Empty Купс Куопио-ХИК Хелзинки /2/ /1.60/

Писане  mnrxvi Сря Юли 09, 2008 1:47 pm

Това ми е първата прогноза за този месец.
Купа на Финландия
Купс Куопио-ХИК Хелзинки /2/ /1.60/
Час: 18:30 (българско време)
Анализ на срещата:В осминафинален сблъсък от Купата на Финландия се изправят един от най-слабите представители на елита Купс Куопио срещу сочения за фаворит за титлата ХИК Хелзинки. Домакините срещат доста трудности във Вейкауслига и са на предпоследно място с едва 6 точки от 11 мача. Тимът загуби последните си 3 двубоя, а в последните 4 няма победа. За да достигне до тази фаза на турнира, Купс не срещна сериозни препятствия, а в предишния кръг победи минимално още по-закъсалия КооТиПи. От друга страна ХИК освен че има добър шанс да свали Тампере от трона в лигата, може и да осъществи дългоочакван дубъл. Столичани няма да участват в евротурнирите и могат да хвърлят всички сили в тези две надпревари. В предишния кръг ХИК имаше нелека задача срещу лидера в класирането Интер Турку, но успя да го отстрани. Гостите се намират в отлична форма и една тяхна победа днес ще е напълно очаквана.
+60

mnrxvi
Новобранец
Новобранец

Брой мнения : 8
Registration date : 09.07.2008

Върнете се в началото Go down

Прогнози за 09.07.08г. Empty Re: Прогнози за 09.07.08г.

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите