BET-BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вторник - 22.07.08г.

2 posters

Go down

Вторник - 22.07.08г. Empty Вторник - 22.07.08г.

Писане  hebarpz Вто Юли 22, 2008 5:23 pm

Прогноза # 7
3/3 - +110
21:45 Престън - Евертн 2 @ 2.10
Домакините завършиха на 15 позиция в Чемпиъншип с актив от 56 точки след 46 изиграни мача. Евертън пък от своя страна заеха пето място на финала с актив от 65 точки след 38 изиграни мача. Последният мач между двата отбора завърши с победа 2:0 за тях, но за ФА Къп. Последната победа на Престън срещу този съперник датира от преди цели 47 години. Последните пет мача на гостите навън обаче не вещаят нищо добро. Те инкасираха в тях четири загуби и един равен. Виктор Аничебе е аут за тях заради Олимпиадата през август. Джоузеф Йобо е освободен заради семейни проблеми. Контузени за тях са Джеймс Воън, Тони Хибърт и Тим Кейхил. Престън победиха в последния си мач Моркамб с категоричното 0:3. Гостите пък са в серия от две поредни загуби. Все пак мисля, че класата ще си каже думата. Прогноза 2!
+110

hebarpz
Бърборко
Бърборко

Брой мнения : 12
Registration date : 14.07.2008

Върнете се в началото Go down

Вторник - 22.07.08г. Empty Re: Вторник - 22.07.08г.

Писане  Ani4ka Вто Юли 22, 2008 8:07 pm

Szombathelyi Haladas - Arsenal
Прогноза: 1Х
Коефицент: 4.40

Арсенал в този мач ще излезе с напълно експериментален състав, ще пробват тактики, състави, играчи, младежи, играчите в такива срещи не си дават много зор. Докато домакините са малък тим и ще се борят до последно за поне частичен успех в мача. Това все пак е приятелска среща, в която абсолютно всичко е възможно. Домакините ще са максимално мотивирани и до колкото знам мача ще е на техен терен.
+340


Bielefeld - Hansa Rostock
Прогноза: 2
Коефицент: 3.30

Билефелд никога не са ми били симпатичен отбор, много разрухан футбол практикуват. Изобщо не ми харесва отбора, дори и екипите им са ми антипатични. Ханза в последния сезон показа че е доста сериозен тим, към отбора се присъединиха няколко нови лица, които очаквма да дадът още повече нападателна мощ на състава на гостите. Мача ще се играе в Германия и мисля че тук Билефелд няма да може да вкара дори и гол. Ханза е отбор, който играе нападателно и нищо чудно да бие и с разлика.
+220
Ani4ka
Ani4ka
Новобранец
Новобранец

Брой мнения : 4
Age : 35
Registration date : 16.07.2008

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите